Çekce tercüme kalitemiz

Çekce tercüme kalitemiz

Üstün kalitede Çekce tercüme çeviri hizmeti verebilmemiz için, tercümesi yapılmak üzere şirketimize göndereceğiniz orijinal belgenin, dil bilgisi kurallarına uygun ve anlaşılır cümlelerden oluşması gerekmektedir. Özellikle Çekce dilinde tercümesi yapılmak üzere şirketimize gönderilen orijinal belgelerin bazılarında, belgeyi hazırlayan yetkilinin yeterli derecede Çekce diline hakim olmaması nedeniyle, belgenin içeriği tam anlaşılamamaktadır. Bu durum özellikle Uzakdoğu kökenli firmaların belge, katalog ve sözleşme tercümelerinde daha sık görülmektedir. Bazı hallerde Türkçe ’den Çekce ’ya tercümesi istenen belgenin içeriği çok uzun ve anlaşılmaz cümlelerden oluşabilmekte ve dil bilgisi kurallarına tam uyulmadığı görülmektedir.

Şirketimiz Çekce dilinde tercüme kalitemizi görmeniz için, yarım sayfa (500 karakter) ücretsiz deneme çevirisi yapmaktadır.

Deneme metninin ardından yapılacak olan çeviri için fiyat ve teslim süresi verilmektedir. Tercümelerinizi göndermek için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimizi kullanabilir veya 0312 394 30 83 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.