Hintçe Sözlü Tercüme - Hintçe Sözlü Çeviri

Hintçe Sözlü Tercüme - Hintçe Sözlü Çeviri

Hintçe’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Hintçe’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Hintçe - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Hintçe sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Hintçe sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Hintçe – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Hintçe Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Hintçe sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Hintçe sözlü tercüme yada yeminli Hintçe sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Hintçe tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Hintçe tercüme; İş toplantılarında Hintçe sözlü tercüme; Mahkemelerde hintçe yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için hintçe sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Hintçe sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Hintçe sözlü tercüme; Futbolcular için Hintçe sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Hintçe sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Hintçe sözlü tercüme