İzlandaca Sözlü Tercüme - İzlandaca Sözlü Çeviri

İzlandaca Sözlü Tercüme - İzlandaca Sözlü Çeviri

İzlandaca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den İzlandaca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. İzlandaca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan İzlandaca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli İzlandaca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

İzlandaca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

İzlandaca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında İzlandaca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için İzlandaca sözlü tercüme yada yeminli İzlandaca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü İzlandaca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü İzlandaca tercüme; İş toplantılarında İzlandaca sözlü tercüme; Mahkemelerde İzlandaca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için İzlandaca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli İzlandaca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde İzlandaca sözlü tercüme; Futbolcular için İzlandaca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için İzlandaca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için İzlandaca sözlü tercüme