Kırgızca Sözlü Tercüme - Kırgızca Sözlü Çeviri

Kırgızca Sözlü Tercüme - Kırgızca Sözlü Çeviri

Kırgızca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Kırgızca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Kırgızca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Kırgızca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Kırgızca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Kırgızca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Kırgızca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Kırgızca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Kırgızca sözlü tercüme yada yeminli Kırgızca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Kırgızca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Kırgızca tercüme; İş toplantılarında Kırgızca sözlü tercüme; Mahkemelerde Kırgızca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Kırgızca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Kırgızca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Kırgızca sözlü tercüme; Futbolcular için Kırgızca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Kırgızca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Kırgızca sözlü tercüme