Malayca Sözlü Tercüme - Malayca Sözlü Çeviri

Malayca Sözlü Tercüme - Malayca Sözlü Çeviri

Malayca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Malayca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Malayca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Malayca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Malayca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Malayca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Malayca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Malayca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Malayca sözlü tercüme yada yeminli Malayca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Malayca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Malayca tercüme; İş toplantılarında Malayca sözlü tercüme; Mahkemelerde Malayca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Malayca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Malayca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Malayca sözlü tercüme; Futbolcular için Malayca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Malayca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Malayca sözlü tercüme