Norveççe Sözlü Tercüme - Norveççe Sözlü Çeviri

Norveççe Sözlü Tercüme - Norveççe Sözlü Çeviri

Norveççe’den Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Norveççe’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Norveççe - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Norveççe sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Norveççe sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Norveççe – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Norveççe Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Norveççe sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Norveççe sözlü tercüme yada yeminli Norveççe sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Norveççe tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Norveççe tercüme; İş toplantılarında Norveççe sözlü tercüme; Mahkemelerde Norveççe yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Norveççe sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Norveççe sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Norveççe sözlü tercüme; Futbolcular için Norveççe sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Norveççe sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Norveççe sözlü tercüme