Urduca Sözlü Tercüme - Urduca Sözlü Çeviri

Urduca Sözlü Tercüme - Urduca Sözlü Çeviri

Urduca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Urduca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Urduca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Urduca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Urduca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Urduca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Urduca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Urduca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Urduca sözlü tercüme yada yeminli Urduca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Urduca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Urduca tercüme; İş toplantılarında Urduca sözlü tercüme; Mahkemelerde Urduca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Urduca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Urduca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Urduca sözlü tercüme; Futbolcular için Urduca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Urduca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Urduca sözlü tercüme