Vietnamca Sözlü Tercüme - Vietnamca Sözlü Çeviri

Vietnamca Sözlü Tercüme - Vietnamca Sözlü Çeviri

Vietnamca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Vietnamca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Vietnamca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Vietnamca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Vietnamca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Vietnamca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Vietnamca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Vietnamca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Vietnamca sözlü tercüme yada yeminli Vietnamca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Vietnamca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Vietnamca tercüme; İş toplantılarında Vietnamca sözlü tercüme; Mahkemelerde Vietnamca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Vietnamca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Vietnamca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Vietnamca sözlü tercüme; Futbolcular için Vietnamca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Vietnamca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Vietnamca sözlü tercüme