Çince Tıbbi Çeviri

   Çince Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. Çince Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    Çince Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. Çince Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. Çince Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden Çince diline ve Çince dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü Çince tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

Çince Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

Çince Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve Çince Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

Çince Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda Çince dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden Çince diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

ÇİNCE TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

Çince Tıbbi Makaleler

Çince Tıbbi Kullanım kılavuzları

Çince Tıbbi Sigorta belgeleri

Çince Tıbbi Hastane belgeleri

Çince Tıbbi Patent başvuruları

Çince Tıbbi Laboratuar testleri

Çince Tıbbi Web siteleri

Çince Tıbbi Broşürler

Çince Tıbbi Kataloglar

Çince Tıbbi Pazarlama materyalleri

Çince Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

Çince Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.