Profesyonel Tercüme

Tercümelerinizde ve yerelleştirme konusunda profesyonel çeviri hizmet garantisi vermekteyiz. Tüm projelerinizde sektörün ihtiyaç duyduğu çeviri standartların üzerinde çalışıyor ve tüm tercüme projelerinizde tercümanlarımızı uzmanlık içeren konu alanlarına göre belirliyoruz. .

15

Yıllık Tecrübe

1000

Mutlu Müşteriler

Dünyanın Tercümesi

Tüm Dünya Dillerinde ihtiyacınız olan alanlarda Profesyonel ekibimiz ve tecrübemizle, hizmetinizdeyiz.

Simultane Tercüme

Günümüzde artık simultane tercüme yani eş zamanlı çeviri hizmeti almak isteyebileceğiniz pek çok durum meydana gelebilmektedir.

Akademik Tercüme

Ülkemizde ve dünyada üniversite bünyesinde eğitim gören öğrenciler uzman olmak istedikleri alan için birçok çalışmaya ihtiyaç duyarlar. Çok farklı kaynaklardan, sitelerden araştırmalar yaparak alanının en iyisi olmaya çalışırlar.

Finans Tercümeleri

Tüm dillerde çeviri hizmetlerinin, bazılarını sektörün en önde gelen bankalarıyla gerçekleştirdiği finansal çeviri ve yerelleştirme projelerindeki deneyimi, kapılarını 2001 yılında açtığı günden bu yana çapıcı bir şekilde artmıştır.

Ardıl Tercüme

Dünya genelinde belki de sayamayacağımız kadar dil konuşulmaktadır. Bu dillerin hepsini bilmeniz ve konuşmanız mümkün değildir.

Teknik Tercüme

Teknik Tercüme Tıbbi, ticari, hukuki, medikal alanlarında, makine teknolojileri, gemicilik, havacılık, otomotiv, telekomünikasyon, enerji, inşaat, hidrolik, arıtma ve diğer tüm sektörlerde ‘Tüm Dünya Dillerinde Tercüme’ bürosu ile teknik dokümanlarınız hedef dillere en doğru ve en kısa sürede tercüme edilir. ‘.

Edebi-Sanatsal Tercüme

Tercümanlık, emek gerektiren, bilgi gerektiren, uzmanlık ve deneyim gerektiren hatta profesyonellik isteyen bir meslektir.‘.

Hukuki Tercüme

Medeni hukuk, vergi hukuku, uluslar arası hukuk, sigorta hukuku, şirket hukuku, mülk hukuku, ve deniz ticareti gibi hukuki tercüme hizmetleri Tüm Dünya Dillerinde Tercüme Bürosu, mütercim tercümanlarının uzmanlık alanlarıdır.

Tıbbı Tercüme

Tıbbi Tercüme Büromuz, ülkemizde tıbbi sektörün nispeten gelişmiş olmasına karşın, uygar ülkelerde olması gerektiği gibi yalnızca bu sektör üzerine uzmanlaşmış şekilde tercüme hizmeti sunan bir kurumun bulunmaması karşısında, bu boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuştur.

Website Tercüme

Web Sitenizi İstediğiniz Dile Çeviriyoruz! Şirketler için Web Sitesi, internet çağında kendilerini uluslar arası pazara tanıtacak en hızlı ve etkili yoldur.