Fransızca Edebi Tercüme

Fransızca Edebiyat ve sanat  alanlarında yapılan tercümelere sanatsal veya edebi Fransızca tercüme denir. Sıklıkla Edebi Fransızca kitap, Edebi Fransızca dergi, Edebi Fransızca şiir, Edebi Fransızca tiyatro metni, Edebi Fransızca reklam metinleri, Edebi Fransızca reklam amaçlı kataloglar, Edebi Fransızca broşürler  ve  benzeri belgeleri kapsamaktadır. Edebi veya sanatsal Fransızca çeviri çok hassas bir tercüme türüdür. Edebi Fransızca Çeviri yapan tercümanın hedef dile ve kültüre hakimiyeti ve bilgisi kadar kaynak dile de aynı şekilde hakim olmalıdır. Bu tür Fransızca Edebi çevirilerde genelde kaynak dilde kullanılan üslubun hedef dile aktarılması gerekir.

Fransızca Edebi tercüme, hikâye, roman, ansiklopedi, masal, şiir, makale gibi farklı şekillerde yorumlanabilen, üzerinde çok çalışılması gereken ve en zor tercüme şeklidir. Edebi bir çevrilecek dili ve çevrilecek olan hedef dili ana dili derecisinde bilmesi gerekmektedir.

Yapmış olduğumuz Fransızca Edebi tercüme konuları;

Fransızca Edebi Öykü Tercümeleri Çevirisi, Fransızca Edebi Hikaye Çeviri Tercümesi, Fransızca Edebi Makale Çeviriler ve Tercümeler, Fransızca Edebi Roman Tercümesi, Fransızca Edebi Kitap Çevirisi,  Fransızca Edebi Deneme Metni Tercümeleri, Fransızca Edebi Şiir Çevirileri, Fransızca Edebi Tiyatro Senaryosu Tercüme, Fransızca Edebi Film Senaryosu Tercümeleri, Fransızca Edebi Kitap Çeviri Tercümesi, Fransızca Edebi Deneme Metni Tercümesi.

Fransızca Edebi tüm çevirileriniz için bize This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail adresimize gönderebilirsiniz.

Fransızca Tercüman ekibimizle görüşmek için 0312 394 30 83 ‘den ulaşabilirsiniz.

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries