Galce Sözlü Tercüme - Galce Sözlü Çeviri

Galce Sözlü Tercüme - Galce Sözlü Çeviri

Galce’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Galce’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Galce - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Galce sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Galce sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Galce – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Galce Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Galce sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Galce sözlü tercüme yada yeminli Galce sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Galce tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Galce tercüme; İş toplantılarında Galce sözlü tercüme; Mahkemelerde galce yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için galce sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Galce sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Galce sözlü tercüme; Futbolcular için Galce sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Galce sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Galce sözlü tercüme