Hakasça Sözlü Tercüme - Hakasça Sözlü Çeviri

Hakasça Sözlü Tercüme - Hakasça Sözlü Çeviri

Hakasça’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Hakasça’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Hakasça - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Hakasça sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Hakasça sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Hakasça – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Hakasça Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Hakasça sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Hakasça sözlü tercüme yada yeminli Hakasça sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Hakasça tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Hakasça tercüme; İş toplantılarında Hakasça sözlü tercüme; Mahkemelerde hakasça yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için hakasça sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Hakasça sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Hakasça sözlü tercüme; Futbolcular için Hakasça sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Hakasça sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Hakasça sözlü tercüme