İngilizce Sözlü Tercüme - İngilizce Sözlü Çeviri

İngilizce Sözlü Tercüme - İngilizce Sözlü Çeviri

İngilizce’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den İngilizce’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. İngilizce - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan İngilizce sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş, çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli İngilizce sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

İngilizce – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

İngilizce Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında İngilizce sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için İngilizce sözlü tercüme yada yeminli İngilizce sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü İngilizce tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü İngilizce tercüme; İş toplantılarında İngilizce sözlü tercüme; Mahkemelerde ingilizce yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için ingilizce sözlü tercüme; Noterlerde yeminli İngilizce sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde İngilizce sözlü tercüme; Futbolcular için İngilizce sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için İngilizce sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için İngilizce sözlü tercüme

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries