İspanyolca Edebi Çeviri

İspanyolca Edebiyat ve sanat  alanlarında yapılan tercümelere sanatsal veya edebi İspanyolca tercüme denir. Sıklıkla Edebi İspanyolca kitap, Edebi İspanyolca dergi, Edebi İspanyolca şiir, Edebi İspanyolca tiyatro metni, Edebi İspanyolca reklam metinleri, Edebi İspanyolca reklam amaçlı kataloglar, Edebi İspanyolca broşürler  ve  benzeri belgeleri kapsamaktadır. Edebi veya sanatsal İspanyolca çeviri çok hassas bir tercüme türüdür. Edebi İspanyolca Çeviri yapan tercümanın hedef dile ve kültüre hakimiyeti ve bilgisi kadar kaynak dile de aynı şekilde hakim olmalıdır. Bu tür İspanyolca Edebi çevirilerde genelde kaynak dilde kullanılan üslubun hedef dile aktarılması gerekir.

İspanyolca Edebi tercüme, hikâye, roman, ansiklopedi, masal, şiir, makale gibi farklı şekillerde yorumlanabilen, üzerinde çok çalışılması gereken ve en zor tercüme şeklidir. Edebi bir çevrilecek dili ve çevrilecek olan hedef dili ana dili derecisinde bilmesi gerekmektedir.

Yapmış olduğumuz İspanyolca Edebi tercüme konuları;

İspanyolca Edebi Öykü Tercümeleri Çevirisi, İspanyolca Edebi Hikaye Çeviri Tercümesi, İspanyolca Edebi Makale Çeviriler ve Tercümeler, İspanyolca Edebi Roman Tercümesi, İspanyolca Edebi Kitap Çevirisi,  İspanyolca Edebi Deneme Metni Tercümeleri, İspanyolca Edebi Şiir Çevirileri, İspanyolca Edebi Tiyatro Senaryosu Tercüme, İspanyolca Edebi Film Senaryosu Tercümeleri, İspanyolca Edebi Kitap Çeviri Tercümesi, İspanyolca Edebi Deneme Metni Tercümesi.

İspanyolca Edebi tüm çevirileriniz için bize This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail adresimize gönderebilirsiniz.

İspanyolca Tercüman ekibimizle görüşmek için 0312 394 30 83 ‘den ulaşabilirsiniz.