İtalyanca Tıbbi Çeviri

   İtalyanca Tıbbi tercüme sağlık sektöründeki çevirileri kapsar. İtalyanca Tıbbi dökümanların tamamı ve ecza sektöründeki prospektüsler kısaca tıp alanında yer alan tüm dökümanların tercümesi bu kapsamda ele alınır. 

    İtalyanca Tıbbi çeviri bütünüyle farklı bir iştir. Bunun nedeni ise tıp alanına özgü bir bilgi birikimini           ve kavrayışı gerektiriyor olmasıdır. İtalyanca Tıbbi çeviride tıp dünyasına özgü olan birçok teknik, terminolojik terimler kullanılmaktadır. İtalyanca Tıp alanı kendine ait bir terminoloji ile sözcükler ve sözcük öbekleri grubuna sahiptir. Bir çevirmenin etkili bir tıbbi tercüme yapabilmesi için bunların farkında olması gerekir. Türkçe dilinden İtalyanca diline ve İtalyanca dilinden Türkçe diline çeviri yapan tercümanlarımız  her türlü İtalyanca tıbbi çevirinin kolaylıkla üstesinden gelebilmektedirler.

İtalyanca Tıbbi Çeviri İç hastalıkları, göz hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi, biyofizik, biyokimya, fizyoloji ve mikrobiyoloji tıbbi çeviri yaptığımız alanlardan sadece birkaçıdır.

İtalyanca Tıbbi yayınlardaki tercümelerde bilgi ve deneyimlerimizden yararlanmak ve tercüme hizmeti almak için ve İtalyanca Tıbbi tercüme hizmeti almak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz

İtalyanca Tıp dünyasını tüm yönleriyle çevreleyen geniş bir dizi alanda İtalyanca dilinden Türkçe diline  ve Türkçe dilinden İtalyanca diline tıbbi tercüme hizmeti sunmaktayız. Tıbbi çeviri kapsamında yer alan en belirgin hizmet alanlarımızdan bazıları şunlardır:

İTALYANCA TIBBİ VE FARMASÖTİK DOKÜMANLAR:

İtalyanca Tıbbi Makaleler

İtalyanca Tıbbi Kullanım kılavuzları

İtalyanca Tıbbi Sigorta belgeleri

İtalyanca Tıbbi Hastane belgeleri

İtalyanca Tıbbi Patent başvuruları

İtalyanca Tıbbi Laboratuar testleri

İtalyanca Tıbbi Web siteleri

İtalyanca Tıbbi Broşürler

İtalyanca Tıbbi Kataloglar

İtalyanca Tıbbi Pazarlama materyalleri

İtalyanca Tıbbi Tıbbi Yazılımlar

İtalyanca Tüm Tıbbi Tercümelerde kendi alanında uzman çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0312 394 30 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries