Katalanca Sözlü Tercüme - Katalanca Sözlü Çeviri

Katalanca Sözlü Tercüme - Katalanca Sözlü Çeviri

Katalanca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Katalanca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Katalanca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Katalanca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Katalanca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Katalanca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Katalanca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Katalanca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Katalanca sözlü tercüme yada yeminli Katalanca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Katalanca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Katalanca tercüme; İş toplantılarında Katalanca sözlü tercüme; Mahkemelerde Katalanca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Katalanca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Katalanca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Katalanca sözlü tercüme; Futbolcular için Katalanca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Katalanca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Katalanca sözlü tercüme