Özbekçe Sözlü Tercüme - Özbekçe Sözlü Çeviri

Özbekçe Sözlü Tercüme - Özbekçe Sözlü Çeviri

Özbekçe’den Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Özbekçe’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Özbekçe - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Özbekçe sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş, çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Özbekçe sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Özbekçe – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Özbekçe Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Özbekçe sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Özbekçe sözlü tercüme yada yeminli Özbekçe sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Özbekçe tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Özbekçe tercüme; İş toplantılarında Özbekçe sözlü tercüme; Mahkemelerde Özbekçe yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Özbekçe sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Özbekçe sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Özbekçe sözlü tercüme; Futbolcular için Özbekçe sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Özbekçe sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Özbekçe sözlü tercüme

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries