Romence Sözlü Tercüme - Romence Sözlü Çeviri

Romence Sözlü Tercüme - Romence Sözlü Çeviri

Romence’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Romence’ ye Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Romence - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Romence sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Romence sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Romence – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Romence Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Romence sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Romence sözlü tercüme yada yeminli Romence sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Romence tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Romence tercüme; İş toplantılarında Romence sözlü tercüme; Mahkemelerde Romence yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Romence sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Romence sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Romence sözlü tercüme; Futbolcular için Romence sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Romence sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Romence sözlü tercüme