Rumca Sözlü Tercüme - Rumca Sözlü Çeviri

Rumca Sözlü Tercüme - Rumca Sözlü Çeviri

Rumca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Rumca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Rumca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Rumca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Rumca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Rumca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Rumca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Rumca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Rumca sözlü tercüme yada yeminli Rumca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Rumca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Rumca tercüme; İş toplantılarında Rumca sözlü tercüme; Mahkemelerde Rumca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Rumca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Rumca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Rumca sözlü tercüme; Futbolcular için Rumca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Rumca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Rumca sözlü tercüme