Tayca Sözlü Tercüme - Tayca Sözlü Çeviri

Tayca Sözlü Tercüme - Tayca Sözlü Çeviri

Tayca’dan Türkçe’ye Sözlü Tercüme, Türkçe’ den Tayca’ ya Sözlü Çeviri

Sözlü tercüme: Tercüme işleminin sözlü olarak yapılan şekline denir. Sözlü tercüme, iki farklı lisan konuşan kişilerin arasındaki iletişimi anında, her hangi bir gecikme olmaksızın sağlar. Çeviriyi yapacak olan tercümanların sözlü çeviri yapabilmeleri için hem kaynak hem de hedef dile hâkim olmalarının yanında tercüme edilecek konu hakkında da bilgi sahibi olmaları ve yapılacak olan tercüme özel alan tercümesi ise daha önceden konu hakkında araştırma yapmaları gerekmektedir. Tayca - Türkçe sözlü tercüme alanında sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde bilinen bir markadır. İvogsan Tercüme Büromuz bünyesinde çalışan Tayca sözlü çevirmenler, alanlarında en iyi tercümanlar olmakla beraber her birinin iş,çeviri deneyimi  ortalama deneyim sürelerinin çok üstündedir.

İş toplantılarınız da, iş gezilerinizde, görüşmelerinizde eşlik edecek teknik, hukuki, ticari, edebi, tıbbi, olmak üzere her konuda konusunda uzman gizlilik sözleşmeli Tayca sözlü tercümanlık hizmetleri.

Mahkeme, Noter, Tapu ve bu tür tüm resmi kurumlarda her konuda konusunda uzman yeminli

Tayca – Türkçe tercümanlarımızla verdiğimiz hizmettir.

Tayca Sözlü Tercüme hizmeti verdiğimiz alanlar; Hesap Açtırma, Para Yatırma gibi bankacılık işlemleri esnasında Tayca sözlü tercüme; Evlendirme Dairelerinde gelin, damat ve davetliler için Tayca sözlü tercüme yada yeminli Tayca sözlü tercüme; Fabrika ziyaret ve toplantıları için sözlü Tayca tercüme; Fuar organizasyonları için sözlü Tayca tercüme; İş toplantılarında Tayca sözlü tercüme; Mahkemelerde Tayca yeminli sözlü tercüme; Lansman toplantıları için Tayca sözlü tercüme; Noterlerde yeminli Tayca sözlü tercüme; Tapu Müdürlüklerinde Tayca sözlü tercüme; Futbolcular için Tayca sözlü tercüme; Tur rehberliği çalışmaları için Tayca sözlü tercüme; Kongre, Toplantı ve Konferanslar için Tayca sözlü tercüme